Skip to content
DOMY TYPU F

Projekt osmi rodinných domů typu F

Na nové adrese v ulici Gen. Sedláčka, která je novou ulicí v části Stará Boleslav v rámci Brandýsa nad Labem vedle původní ulice Josefa Truhláře, jsme zahájili výstavbu osmi rodinných domů typu F, verze 2. Typ F má užitně, velikostí a rozlohou pozemku „splnit“ charakter samostatného domu, ovšem technicky je součástí bloku dvojdomu a každý dům F je samostatnou polovinou tohoto bloku. Domy jsou zděné z cihelných bloků založené na základové desce v kombinaci se základovými pasy. Podlahové vytápění tepelným čerpadlem vzduch/voda DAIKIN ALTHERMA LT. Plastová okna s izolačním trojsklem v antracit provedení v kombinaci s přípravou pro předokenní žaluzie Z90, el. dálkové ovládání v rámci programu SOMFY. Kvalitní a funkční vybavení, které není běžné u tradičních developerů. Rádi vám poskytneme na dotaz možnosti klientských změn. Naše reference na www.domyvevinori.cz a v katalogu standardů rodinného domu typu K. EFKA jsou funkčně orientovány vůči jihu a severu a v kombinaci s osazením na pozemky a použitými materiály jsme dosáhli Energetické náročnosti třídy B. Území je plně zasíťované (voda, kanalizace, elektro, dešťová kanalizace a plyn) s dokončenou asfaltovou komunikací a přípravou optiky.
LOKALITA

Lokalita Gen. Sedláčka

Lokalita severovýchodně od centra Brandýsa nad Labem, směrem na Mělník.
Dopravní dostupnost 8 min na bus 375, 15 min na autobusové nádraží, MŠ nejbližší pěší 7 min. a 15 min., ZŠ nejbližší do 15 min.

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, město dvou měst

Město, rozložené po obou březích řeky Labe v těsné blízkosti pražské aglomerace, je přirozeným regionálním centrem ve středním Polabí. Historický význam obou měst, jejichž sloučením v jeden správní celek město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav roku 1960 vzniklo, se odráží i v současném politicko-správním uspořádání a v pověření Městského úřadu Brandýs nad Labem – Stará Boleslav výkonem státní správy pro oblast okresu Prahy-východ.

Brandýs nad Labem je spojen s císařskými a královskými tradicemi českých zemí a stejnojmenný zámek v jeho centru, jedna z nejvýznamnějších renesančních památek středních Čech je pevně spjat s hlavním proudem českých dějin. Stará Boleslav je místem počátků české státnosti a staroboleslavské chrámy, zasvěcené křesťanské tradici svatováclavské a mariánské, mají statut národních kulturních památek. Město je obklopeno lužními lesy a vodními plochami vhodnými pro rekreaci, je oblíbeno jako výletní destinace a nabízí řadu příležitostí ke sportování a cykloturistice.

Podle nedávno zveřejněných informací společnosti Deloitte se nejlépe v České republice žije ve středočeských Říčanech. Ty předčily v indexu kvality života zhruba dvě stovky obcí s rozšířenou působností. Na dalších místech se umístilo nejen dle očekávání hlavní město Praha, ale i další středočeská města jako na třetím místě Černošice, šestý Beroun a sedmý Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Desítku „nejideálnějších měst a obcí pro život“ pak doplnily Třeboň, Trhové Sviny, České Budějovice, Hustopeče a Turnov.