Skip to content

O nás

Právě jsme dokončili projekt DOMYVEVINORI.CZ, DOMY K, který jsme zahájili v dubnu 2018 a dokončili postupně od 012019 do 052019. Můžeme říci, že se nám to povedlo se ctí.

DOMY K VE VINOŘI
Prohlédnout referenci
PRODEJCE A INVESTOR
O nás

FAIRVIEW + H2 Reality

Michal se svým FAIRVIEW a týmem v technické oblasti a ve financování od roku 2014 urazil kus cesty.

Kvalitu staveb oceňují externí technici klientů, se kterými po čas výstavby spolupracujeme a kontrolujeme přesnost v termínech, dokončení a technické i fyzické připravenosti na všechny uzlové body, kdy klient kontroluje kvalitu budoucího domova či investice. Za celé období už na stavbách pracují jen ti vybraní a stabilní dodavatelé, technickou záštitu a projekční podporu zajišťují externě dva odborníci z prostředí developerských projektů. Michal si vytknul, že staví jen z kvalitních a prověřených materiálů, neustále posouváme dle trhu používané materiály, jak v hlavní stavební výrobě, tak v klientském výběru a interiéru.

Po této akci má FAIRVIEW na kontě 16 domů v lokalitě a 2 domy typu F v lokaci, kam se přesouváme pro další fázi 8mi eFek, koncepce 2.

Martin a jeho tým, jako stabilní realitní partner, s Michalem spolupracuje od počátku a má na starosti všechnu komunikaci, prodej, marketing, přípravu klientské části, administraci klientských změn. Tak jak projekt expandoval, expandoval i tým věnující se tomuto developmentu vč. zázemí pro Michala a jeho FAIRVIEWů. Otevřelo se kontaktní místo ve Vinoři ( bude k dispozici i pro DOMY F) a o klienty se stará osobně včetně jeho kolegy asistenta Michala Jonáše, asistentky Katky, hypotéčního makléře Martina a právníky Igora a Jana, případně Jirky. Otevřenost a transparentní jednání stojí nade vším.

Velkou odměnou a potvrzením, že funkční prostředí to jest, že polovina klientů svěřila i své staré nemovitosti na prodej Martinovi a jeho týmu, tak aby se zajistila kontinuita časová a finanční v rámci výměny tzv. starý byt za nový dům.

Do Boleslavi se vracíme opět po 2 letech, kde jsme úspěšně realizovali od počátku roku 2017 první dvojče domu F v ul. Borecká, které jsme dokončili v zimě 2017.

Reference klientů